PETPATİLER HAKKINDA

pet-patiler-logoHayvan dostlarına birbirinden eğleceli ve komik hayvan videolarını ve yine evlerinde evcil hayvan besleyen insanların aradıkları her şey bu platformda. Köpek eğitimi, köpek hastalıkları, köpek ırkları, kedi eğitimi, kedi hastalıkları, kedi ırkları, balıklar ve kuşlar ile ilgili tüm bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.

Komik ve eğlenceli videolarımız ile yüzünüzü güldürmeyi, sizleri mutlu etmeyi amaçladık. Minik dostlarımızın yaşadığı komik olaylar, komik sakarlıklar, komik oyunlar vs. aklınıza gelebilecek her türlü  komik evcil hayvan videosu sitemizde mevcuttur.  Görsellerimiz ile ve videolarımız ile umarız yüzünüzü güldürebilmeyi başarabilmişizdir.

Evcil hayvanlarımızın nasıl besleneceği, aşıları, bakımları vs. evcil hayvanlara dair her şeyi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu sayede hem evinizdeki küçük arkadaşınız, hem de siz daha sağlıkllı bir yaşam sürebilirsiniz.

Bunların yanında en yakınınızda bulunan veterinerlere, barınaklara ulaşmanız için de kolaylık sağlıyoruz. Adres seçiminize göre size en yakın veteriner veya barınağı bulabilirsiniz.

Tüm talepleriniz ve  gereksinimleriniz için bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Mutlu günler 🙂